دارالترجمه و دفتر ترجمه رسمی روسی

 (ترجمه فوری و با کیفیت را از ما بخواهید!)

 

 مترجم رسمی مورد تایید سفارت روسیه

 

ترجمه با فرمت مورد تایید قوه‌قضائیه و سفارت روسیه

 

اخذ تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه

 

اخذ نوبت سفارت در سریع‌ترین زمان

 
 

 دارالترجمه رسمی روسی مورد تایید سفارت

دارالترجمه رسمی ماسال افتخار دارد به اینکه جزو محدود دارالترجمه‌ها و دفاتر ترجمه رسمی روسی است که خدمات غیرحضوری ترجمه رسمی و اخذ نوبت‌گیری سفارت روسیه را به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌دهد. جهت ترجمه رسمی فوری روسی خود می‌توانید در تمامی روزهای هفته به صورت شبانه‌روزی با کارشناسان ما تماس و ثبت سفارش ترجمه رسمی روسی خود را انجام دهید. 

لازم به ذکر است دفتر ترجمه رسمی و دارالترجمه ماسال با نمایندگان معتمد و حرفه‌ای آماده دریافت و تحویل اسناد شما عزیزان به صورت رایگان در تمامی ایام هفته است. چنانچه درخواست ترجمه رسمی فوری دارید و زمان کافی برایتان نمانده، می‌توانید مدارک خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی برای کارشناسان ما ارسال نمایید. ترجمه رسمی فوری روسی شما در اولویت کاری قرار گرفته و روند ترجمه رسمی فوری با شما هماهنگ خواهد شد.

پرچم روسیه

مرکز تخصصی ترجمه رسمی روسی

همان‌گونه که مستحضر هستید، نخستین گام در انجام امور حقوقی خارج از کشور، اقامت، اخذ ویزا، اخذ ویزای تحصیلی یا بورسیه در دانشگاه‌های خارج از کشور، ترجمه رسمی مدارک تحصیلی، شغلی و مدارک هویتی و… شما به زبان‌های کشور مقصد است. انتخاب دفتر ترجمه رسمی روسی خوب و باتجربه اولین گام در زمینه رسیدن به اهداف شما است.

بیش از یک دهه فعالیت موفق و بالغ بر صدها مشتری راضی از نحوه رفتار، کیفیت و تحویل به موقع ترجمه رسمی روسی، ضامن کیفیت ترجمه رسمی و هزینه‌های ترجمه رسمی ما هستند.

روند ترجمه رسمی روسی در دفتر ترجمه رسمی ماسال

با یک تماس صفر تا صد کار ترجمه رسمی روسی خود را به ما بسپارید!

 

 

تحویل و ارائه حضوری یا غیرحضوری اصل مدارک به دفتر ترجمه رسمی روسی، توجه داشته باشید که برای استفاده از پیک رایگان (نماینده معتمد دفتر ترجمه رسمی روسی) کافی است آدرس و تماس خود را با کارشناسان واحد پذیرش دفتر ترجمه رسمی ماسال ارسال و بازه زمانی برای دریافت مدرک را با کارشناسان ما هماهنگ کنید. در زمان تعیین‌شده نماینده معتمد دفتر ترجمه جهت دریافت اصل مدارک برای ترجمه رسمی به آدرس شما اعزام می‌شود.

 

دریافت رایگان توسط پیک
بررسی مدارک ترجمه رسمی

مراحل ترجمه رسمی روسی


انجام تاییدات دادگستری و امورخارجه
ارسال به نقاط مختلف کشور

 ترجمه رسمی روسی در شهرستان


با توجه به اینکه در بسیاری از شهرستان‌های ایران مترجم رسمی روسی وجود ندارد، لذا چنانچه قصد ترجمه رسمی فوری روسی دارید و در شهرستان تشریف دارید، می‌توانید با کارشناسان دفتر ترجمه رسمی روسی تماس حاصل فرمایید.

تصویر مدارک جهت اطمینان از عدم ناقصی مهر و امضا ارگان‌های ذی‌ربط برای مشاوره دفتر ترجمه رسمی ماسال ارسال کنید. کارشناسان ما در حوزه زبان موردنظر شما تصاویر را بررسی خواهند کرد، چنانچه مدرک پشتیبان یا مهر و امضا خاصی جهت تاییدات لازم باشد به شما اطلاع خواهند داد. بعد از طی این مرحله، مدارک جهت ترجمه رسمی فوری به آدرس دفتر ترجمه رسمی روسی پست می‌کنید.

اسناد و مدارکی که جهت ترجمه رسمی فوری به دارالترجمه و دفتر ترجمه رسمی روسی سپرده می‌شود!

چنانچه قصد اقدامی در کشورهایی روسی دارید مثل ادامه تحصیل، ثبت شرکت و یا اقامت و… شما نیاز خواهید داشت که مدارک و اسناد مرتبط را به زبان روسی ترجمه رسمی کنید. البته با توجه به چارچوب‌های قانونی و پروتکل‌های حقوقی هر مدرکی قابلیت ترجمه رسمی و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه را ندارد. لذا مدرکی که قصد ترجمه رسمی دارید به دفتر ترجمه رسمی روسی ماسال رسانده و صحت و قابلیت دارا بودن شرایط لازم برای ترجمه رسمی را از کارشناسان دفتر ترجمه رسمی روسی جویا شوید.

مدارک پرکاربرد جهت ترجمه رسمی روسی و تائید سفارت روسیه


تعرفه و نرخ هزینه‌های ترجمه رسمی روسی


تعرفه ترجمه رسمی سالانه از طرف اداره امور مترجمان رسمی (قوه قضاییه) به دفاتر ترجمه رسمی به‌صورت مکتوب ارائه می‌شود. البته لازم به ذکر است که هر دارالترجمه‌ای می‌تواند جهت ارائه خدمات مازاد بر ترجمه منوط به توافق طرفین هزینه‌ای بالغ‌بر نرخنامه دریافت کند. دارالترجمه رسمی ماسال علاوه بر تبعیت کامل از نرخنامه 1400 (آخرین ویرایش 1400/01/18) با ارائه خدمات رایگان از قبیل مشاوره، پشتیبانی و پیک رایگان درصدد جلب رضایت و خشنودی شما عزیزان است.

 دارالترجمه رسمی روسی مورد تایید سفارت


مفتخریم به اینکه جزو اولین دارالترجمه‌ها و دفاتر ترجمه رسمی روسی هستیم که خدمات غیرحضوری ترجمه رسمی و اخذ نوبت‌گیری سفارت روسیه را به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌دهیم. جهت ترجمه رسمی فوری روسی خود می‌توانید در تمامی روزهای هفته به صورت شبانه‌روزی با کارشناسان ما تماس و ثبت سفارش ترجمه رسمی روسی خود را انجام دهید. 

لازم به ذکر است دفتر ترجمه رسمی و دارالترجمه ماسال با نمایندگان معتمد و حرفه‌ای آماده دریافت و تحویل اسناد شما عزیزان به صورت رایگان در تمامی ایام هفته است. چنانچه درخواست ترجمه رسمی فوری دارید و زمان کافی برایتان نمانده، می‌توانید مدارک خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی برای کارشناسان ما ارسال نمایید. ترجمه رسمی فوری روسی شما در اولویت کاری قرار گرفته و روند ترجمه رسمی فوری با شما هماهنگ خواهد شد.

دارالترجمه و دفتر ترجمه رسمی ماسال

چرا دارالترجمه روسی ماسال؟


تمامی دفاتر ترجمه رسمی زیر نظر اداره کل مترجمان رسمی استان تهران مشغول به فعالیت هستند اما تفاوت دفتر ترجمه رسمی مرکزی روسی ماسال با سایر دفاتر همکار در ارائه خدمات زیر می‌باشد: