ترجمه رسمی پروانه مطب یا پروانه دائم پزشکی

ترجمه رسمی پروانه مطب یا پروانه دائم پزشکی

ترجمه رسمی پروانه مطب یا پروانه دائم پزشکی

برای ترجمه رسمی پروانه مطب اصل پروانه با مهر و امضای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کافیست. در صورتی که تمایل دارید تا در مورد مدت زمان ترجمهٔ رسمی پروانه مطب و هزینه‌های آن اطلاعات بیشتری را بدست آورید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ترجمه رسمی پروانه مطب جزء مدارک شغلی محسوب می‌شود و در واقع اثبات کنندهٔ ادعای متقاضی ویزا در رابطه با اشتغال به کار در کشورش می‌باشد. به همین علت ترجمه رسمی پروانه مطب تأثیر مثبتی بر نظر افسر صادر کنندهٔ ویزا دارد چرا که با ترجمه رسمی پروانه مطب این موضوع برای افسران صادر کنندهٔ ویزا مشخص می‌شود که متقاضی برای بازگشت به کشور خود انگیزه‌های مورد نیاز را دارد و در کشور خود دارای کسب و کاری می‌باشد.

ترجمه رسمی پروانه مطب

پروانه مطب مجوزی است که به پزشکان، دندانپزشکان و پیراپزشکان اجازه می‌دهد که در مطب‌ها یا دفاتر کار یا مؤسسات پزشکی یک شهر مشخص به ارائه خدمات پزشکی بپردازند.

 

هرگونه فعالیت پزشکان و … در مؤسسات خصوصی، خیریه، دولتی و غیر دولتی بدون اخذ پروانه اشتغال مطب از سازمان نظام پزشکی ممنوع بوده و فعالیت غیر مجاز محسوب می‌شود.

 

به استناد بند ن ماده 3 قانون سازمان پزشکی مصوب مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام، صدور پروانه اشتغال مطب توسط سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد. پروانه مطب دارای اعتبار 5 ساله از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و پس از این مدت می‌بایست نسبت به تمدید پروانه اقدام شود.

ترجمه رسمی پروانه مطب با تائیدات دادگستری و وزارت خارجه

برای ترجمه رسمی پروانه مطب اصل پروانه با مهر و امضای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کافیست.

برای اخذ تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه اصل پروانه همراه با دانشنامه تحصیلی که می‌بایست در آن عنوان رشته با پروانه مطابقت داشته باشد الزامیست.

لازم به ذکر است ترجمهٔ پروانه مطب، پروانه دائم پزشکی و کارت نظام پزشکی افرادی که در خارج از کشور فارغ التحصیل شده‌اند و فاقد دانشنامه‌های صادره از وزارت بهداشت هستند، با اخذ گواهی از ادارهٔ امور بین الملل وزارت بهداشت قابل ترجمه و تائید می‌باشد.

سؤالات متداول

برای ترجمهٔ رسمی پروانه مطب اصل پروانه با مهر و امضای مجاز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کافیست.

برای اخذ تائیدات دادگستری و وزارت امور خارجه اصل پروانه همراه با دانشنامه تحصیلی که می‌بایست در آن عنوان رشته با پروانه مطابقت داشته باشد الزامیست، برای کسب اطلاعات بیشتر با دارالترجمه تماس حاصل نمایئد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


ترجمه رسمی ترکی استانبولی روزنامه رسمی
ترجمه رسمی ترکی استانبولی قبض آب
ترجمه رسمی ترکی استانبولی استرداد مجرمین
ترجمه رسمی ترکی استانبولی دادخواست طلاق
ترجمه رسمی ترکی استانبولی حصر وراثت
ترجمه رسمی ترکی استانبولی سند ملکی