ترجمه رسمی کارت بازرگانی

ترجمه رسمی کارت بازرگانی

ترجمه رسمی کارت بازرگانی

کارت بازرگانی

کارت بازرگانی، مجوز شخص حقیقی یا حقوقی به موجب ماده 2 قانون صادرات و واردات مصوب 1372/04/02 مجلس شورای اسلامی اجازه داده می‌شود به امر تجارت خارجی بپردازند. بر اساس مقرراتی که در حال حاضر در دست اجراست، اعتبار کارت بازرگانی از تاریخ صدور یک سال است. برای ترجمه رسمی کارت بازرگانی به کارت بایستی که دفتر ترجمه ارائه شود. کارت بازرگانی به دلیل اهمیتی که در امر تجارت دارد، زمانی که نیاز به ترجمه باشد اصولاً جزء مدارکی است که اخذ تاییدات دادگستری و امور خارجه ضرورت دارد.

 برای تاییدات دادگستری و امور خارجه لازم است از کارت کپی تهیه شود و اتاق بازرگانی کپی کارت را تائید و مهر و امضا کند همچنین روزنامه رسمی شرکت در پیوست ترجمه رسمی برای تاییدات دادگستری و امور خارجه باید قرار گیرد.

 لازم به ذکر است که دفتر ترجمه رسمی ماسال برای راحتی شما عزیزان انجام امورات مربوط به اتاق بازرگانی را توسط نماینده معتمد دفتر انجام می‌دهد.

سؤالات متداول

هر مدرکی به دفتر ترجمه ارایه می‌شود، باید اصل باشد اما چنانچه برای مشتری مقدور نباشد، دارالترجمه ماسال از مشتری می‌خواهد حتی‌الامکان تصویری از روزنامه تهیه‌کرده و برای دارالترجمه واتساپ کند، نماینده دفتر با تصویر ارسالی توسط مشتری، اصل روزنامه رسمی را تهیه می‌کند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


ترجمه رسمی ترکی استانبولی روزنامه رسمی
ترجمه رسمی ترکی استانبولی قبض آب
ترجمه رسمی ترکی استانبولی استرداد مجرمین
ترجمه رسمی ترکی استانبولی دادخواست طلاق
ترجمه رسمی ترکی استانبولی حصر وراثت
ترجمه رسمی ترکی استانبولی سند ملکی