آدرس و اخذ وقت سفارت روسیه

آدرس و اخذ وقت سفارت روسیه

آدرس و اخذ وقت سفارت روسیه

روسیه بزرگترین کشور جهان است. برای اینکه تصوری از وسعت روسیه داشته باشید، باید بگوییم که روسیه تقریباً دو برابر ایالات متحده است. روسیه با اروپای شرقی و آسیای مرکزی مرز مشترک دارد. در واقع روسیه با 14 کشور هم مرز است. با توجه به این وسعت، مناظر متنوعی را در این کشور خواهید دید. انواع مناظر از قطب شمال پوشیده از برف در تمام طول سال تا سواحل دریای سیاه و دشت های غربی و قله های مرتفع اورال و سیبری.
زبان رایج در روسیه روسی است. اما ۲۷ زبان دیگر نیز در این کشور رایج است. روسیه در قرن های اخیر به یکی از ثروتمندترین و قدرتمندترین کشورهای جهان تبدیل شده است.
واحد پول روسیه روبل است که به 100 کوپک در هر روبل تقسیم می شود. در روسیه از سکه های یک، پنج، ده و 50 کوپکی و اسکناس های پنج، ده، 50، 100، 500، 1000 و 5000 روبلی استفاده می شود.
روسیه دارای 9 منطقه زمانی است. این اختلاف زمانی از غرب تا شرق روسیه دیده می شود. کالینینگراد در قسمت اروپایی روسیه یک ساعت از مسکو عقب است و ماگادان در شرق روسیه هشت ساعت از مسکو جلوتر است.
با توجه به وسعت روسیه در نقاط مختلف آب و هوای متغیری را نیز خواهید دید. دمای هوا در مناطقی از روسیه در زمستان به منفی 30 درجه سانتیگراد و در تابستان در روسیه به 40 درجه سانتیگراد می رسد.

دریافت وقت سفارت روسیه

برای دریافت وقت سفارت می‌توانید از اطلاعات تماس زیر اقدام نمایید و یا با مشاوران دفتر ترجمه رسمی ماسال تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات سفارت‌خانه در تهران


اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


ترجمه رسمی ترکی استانبولی روزنامه رسمی
ترجمه رسمی ترکی استانبولی قبض آب
ترجمه رسمی ترکی استانبولی استرداد مجرمین
ترجمه رسمی ترکی استانبولی دادخواست طلاق
ترجمه رسمی ترکی استانبولی حصر وراثت
ترجمه رسمی ترکی استانبولی سند ملکی