آدرس و اخذ وقت سفارت عراق

آدرس و اخذ وقت سفارت عراق

آدرس و اخذ وقت سفارت عراق

عراق در منطقه خاورمیانه واقع در جنوب غربی آسیا، بین کشورهای ایران، ترکیه، سوریه، اردن ، عربستان و کویت قرار گرفته است. کشور عراق از شمال با کشور ترکیه، از جنوب با کویت و عربستان، از شرق با ایران و از غرب با اردن و سوریه همسایه است. در واقع اکثر مرزهای این کشور به جز بخش کوچکی که به خلیج فارس منتهی می گردد را مرزهای خشکی تشکیل می دهد. کشور عراق در جنوب باختری آسیا و منطقه خاورمیانه جای گرفته است. عراق کشوری باستانی و دارای بی ثباتی های بسیاری است. این کشور از خاور با ایران از جنوب با عربستان سعودی ، از جنوب خاوری با خلیج فارس و کویت ، از باختر با سوریه و اردن و از شمال با کشور ترکیه همسایه است.

عراق دارای چندین مکان زیارتی اسلامی که مربوط به اسلام شیعی می‌باشد. عراق به عنوان مکانی بالقوه برای طبیعت‌گردی در نظر گرفته می‌شود. اربیل در سال۲۰۱۴ توسط کمیته گردشگری عرب به عنوان «پایتخت گردشگری عربی» انتخاب شد. با این حال، شهرهای کربلا و نجف به دلیل موقعیت اماکن مذهبی در این کشور، محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در عراق هستند.

عراق همچنین به یکی از مقاصد مهم سرمایه گذاری ایرانیان تبدیل شده است. اقتصاد خاموش عراق در سال های اخیر تحرک جدیدی یافته است. در حالی که کشور انتظار دارد از یک دوره طولانی درگیری و رکود عبور کند، فرصت های اقتصادی  و سرمایه گذاری در عراق باز شده است. ترکیبی از چندین عامل، عراق را به یک مقصد مطلوب تجاری تبدیل می کند.

نیاز به ایجاد زیرساخت های جدید و مدرن، توسعه مسکن، سیستم های مراقبت های بهداشتی و سایر خدمات عمومی، تقویت منابع انسانی از طریق آموزش مهارت های قابل استفاده در بازار، گسترش صادرات، طیف گسترده ای از فرصت ها را به شرکت های بین المللی می دهد تا با استفاده از چالش بازسازی پس از جنگ بتوانند به بازدهی بالا در ورود سرمایه خود به این کشور دست یابند.

دریافت وقت سفارت عراق

برای دریافت وقت سفارت می‌توانید از اطلاعات تماس زیر اقدام نمایید و یا با مشاوران دفتر ترجمه رسمی ماسال تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات سفارت‌خانه در تهران


اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


ترجمه رسمی ترکی استانبولی روزنامه رسمی
ترجمه رسمی ترکی استانبولی قبض آب
ترجمه رسمی ترکی استانبولی استرداد مجرمین
ترجمه رسمی ترکی استانبولی دادخواست طلاق
ترجمه رسمی ترکی استانبولی حصر وراثت
ترجمه رسمی ترکی استانبولی سند ملکی