پرینت بانکی یا گواهی تمکن مالی

پرینت بانکی یا گواهی تمکن مالی

پرینت بانکی یا گواهی تمکن مالی

همانطور که مطلع هستید جهت اخذ ویزا تمکن مالی متقاضی ویزا باید اثبات شود که یکی از راه هایی که می‌توان تمکن مالی را ثابت کرد؛ ارائه ترجمه رسمی گواهی تمکن مالی است.

ترجمه رسمی گواهی تمکن مالی شامل میانگین گردش حساب و موجودی حساب در لحظه صدور گواهی تمکن مالی است که با نگارش‌های مختلفی از سوی بانک‌های معتبر صادر می‌گردد. همچنین در برخی موارد ترجمه رسمی پرینت گردش حساب ۳ الی ۴ ماه آخر از متقاضی ویزا مطالبه می‌شود.

قابل ذکر است که ترجمه رسمی گواهی تمکن مالی و ترجمه رسمی پرینت گردش حساب نیازی نیست که توسط دارالترجمه رسمی؛ ترجمه رسمی انجام شود و در بخش امور بین الملل هر بانک به زبان انگلیسی صادر و مورد قبول تمامی سفارت‌ها است.

توجه داشته باشید که حتما مهر امور بین الملل بانک را باید داشته باشد.

در اکثر مواقع گواهی تمکن مالی و پرینت گردش حساب به صورت شفاهی از امور بین الملل بانک‌ها استعلام اصالت گرفته می‌شود و این استعلام فقط درخصوص اصالت گواهی صادر و میزان مبلغ آن است و تحت هیچ شرایطی اطلاعاتی در رابطه با موجودی حساب بانکی متقاضی پس از صدور گواهی تمکن مالی و پرینت گردش حساب به فرد استعلام گیرنده داده نمی شود مگر با دستور مقام محترم قضایی.

اگر به هر دلیلی گواهی تمکن مالی به تاییدات دادگستری و وزارت خارجه نیاز داشته باشد؛ باید به زبان فارسی صادر گردد و پس از ترجمه رسمی توسط دارالترجمه رسمی ماسال جهت اخذ تاییدات به دادگستری و وزارت امور خارجه ارسال گردد.

درصورت نیاز به هرگونه مشاوره درخصوص ترجمه رسمی مدارک می‌توانید با کارشناسان دارالترجمه رسمی ماسال تماس حاصل کنید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


آخرین پروژه ها


ترجمه رسمی ترکی استانبولی روزنامه رسمی
ترجمه رسمی ترکی استانبولی قبض آب
ترجمه رسمی ترکی استانبولی استرداد مجرمین
ترجمه رسمی ترکی استانبولی دادخواست طلاق
ترجمه رسمی ترکی استانبولی حصر وراثت
ترجمه رسمی ترکی استانبولی سند ملکی